Pernenat 4 Tetor, 2019 595

Detergjent per rrobat e bebit

Pershendetje nena. edhe pak pres te sjell ne jet bebin tim te pare (djale) 😊doja te dija cfare me sygjeroni te blej per detergjentet e rrobave,shampo kremrat qe duhen tani fillimisht biberoni pelenat pasi nuk ja kam shum iden 😊😊faleminderit.nese mundeni dhe ndonje foto te produktit qe me sygjeroni do jua dija shum per nder


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X