Pernenat 31 Korrik, 2020 43

Dermatiti atopik

Pershendetje tani e kam djalin 21 muajsh qysh rreth muajit afersisht 6-7 nuk e di sakt ka fillu me kruarje siper berrylave dhe rreth qafes i kam bo analizat te gjitha mire vetem se ka dermatit te lekures deshta te di gjithqka rreth trajtimit te tij si psh. Per kremrat per larjen e rrobave per gjithe kujdesin edhe sa zgjat kjo !?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X