Pernenat 20 Dhjetor, 2019 340

Dermatit tek femija 18 muajsh

Pershendetje doktoresha! Kam djalin 18 muajsh dhe ka dy dite qe I jane bere keshtu kembet.i filluan si dermatit eczema te vogla dhe te thata dhe per dy dite qe beri temp ju pershkallzuan keshtu! Lijen e qenit e ka kaluar 7 muajsh


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X