Pernenat 19 Tetor, 2020 70

Dentisti

Pershendtje jam shtatzan ne muaj e 2 dhe dhimbje te dhembit te syrit ju lutem kam shum dhimbje.a keni shkuar te hekni dhembin gjat shtatzanis pasi me thojn se nuk ben gjat shtatzanis.jetoj ne kosov ju lutem me tregoni nese keni qen ndonjera tek dentisti dhe a keni pasur probleme ju flm nese me ndihmoni me pergjigjjet e juaj.ju rujt zoti juve dhe bebat e juve


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X