Pernenat 18 Nëntor, 2019 269

Deivi

Pershendetje
Jam nje nuse e re 25 vjece nga Vlora e kam nje djale 2 vjec. Jam e interesuar per pune URGJENTE pasi nuk kam asnje te ardhur e asnje mbeshtetje. Jetoj me qera dhe kemi shume shpenzime qe nga cerdhja e djalit veshja ngrenie pirje qera drita uje. Ndonje nene qe ka rroba per djem do ju lutesha qe te me ndihmonit . Kam nje jave qe kerkoj pune e spo gjej hic. Doja tju pyesja per CALL CETRE ne Vlore ne gjuhen ANGLEZE a ka? Sepse vetem gjuhen angleze di se po te dija italisht ka plot mundesira. Ju falenderojPër të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X