Pernenat 3 Qershor, 2021 0

Dalja e dhembeve

Djalit kane filluar ti dalin dhembet, eshte gjashte muajsh por grindet shume dhe nuk gjen rehat, mos duhet ti jap dicka per ta qetesuar?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X