Pernenat 20 Mars, 2020 301

Dalja e dhembeve

Pershendetje,

kam gocen 16 per 17 muajshe dhe i kane dalur vetem 2 dhembe poshte ? Cfare me keshillon ? A duhet te shqetsohem , me peshe duhet te jete diku tek 10 kg e gjysem.

Faleminderit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X