Pernenat 7 Tetor, 2021 0

Dalja dhëmbëve

Përshëndetje! Si është ushqyerja e bebit kur i dalin dhëmbët?! Beba ime është 14 muajshe e po i dalin 4dhëmbët e qenit dhe4 paradhëmballë. Por don veç të pij …


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje ! Procesi i daljes se dhembeve eshte i ndryshem nw femije te ndryshem, besoj se femijes tuaj i kane dal heret dhembet e pare mqs eshte ne kete faze qe ju pershkruani

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X