Pernenat 6 Gusht, 2019 675

Dado per femije 2 vjec

Miredita Nena si jeni? Me duhet nje dado per gocen 2 vjece, me turne te ndryshme. Jo cdo dite pune. Ka ndonje qe eshte e lire te punoj disa dite po disa jo,sepse do jem dhe vete ndonjehere. Dua te jete afer nga unaza e re apo astir. Ju flm! Ti keni mire bebat!


  1. avatar Anonim-6456

    Ku jetoni?

  2. Besa Era

    Jam e intresuar me shkruaj te lutem

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X