Pernenat 4 Nëntor, 2019 266

Crregullimi i ankthit dhe panikut

Ju lutem postojeni anonim!
Me falni qe po dal jashte teme,por kam nevoj per eksperiencat ose cka keni degjuar nga te tjeret.jam 20 vj dhe vuaj nga crregullimi i ankthit dhe panikut,a dini dicka per tu sheruar,une kam provuar psikolog dhe doktor psikiater(antidepresante) dhe jam po njelloj prej 1 viti e 3 muaj,nese din dicka ndokush per tu sheruar te shkruaj ju lutem😔😔😔
Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X