Pernenat 1 Shkurt, 2022 0

Covidi tek nena e re

Persh.uroj te jeni mir..jam shum e shqetsuar pasi sot kam dal pozitiv me covid dhe kam nje bebe te vogel 1 muajsh..Temperatura mka shkiu der ne 38.5 kurse cuni e ka 37.2deri ne 37.5 i ka vajt..theksoj qe djalit akoma si kam ber tampon dhe se di esht i infektuar apo jo..pyetja ime eshte si duhet te veproj nese cuni seshte infektuar..a duhet te mbaj mask,si ndikon qumshti i gjirit?dhe nese eshte pozitiv cfar mund ti jap??shume faleminderit paraprakisht..


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X