Pernenat 29 Gusht, 2021 0

Corona

Jam shtatzan ne javen 33 dhe kam dal +me convid. A ka probleme per femijen,temperaturen e kam 38


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X