Pernenat 14 Prill, 2020 159

Cistat ovariane

Perdshendetje te gjitheve
do doja shume te pyesja dike per cistet ovariane, kisha dhimbje te medha ne fund te barkut sa shkova me emergjence ne spital, dhe doli qe kam cista
ne vendin ku jetoj zgjatin shume keto procese, sidomos gjate kesaj kohe me virus 🙁
nese ndokush di ndonje gje per heqjen e tyre ne menyre natyrale, ose ndonje ilaq, ju lutem me tregoni.. kam shum dhimbje
Faleminderit shume


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X