loading
Pernenat August 7, 2019 172

Cili është kuptimi i emrit Drian sepse më pëlqen për djalin?

Prsh nena jam ne pritje te nje djali dhe me pelqen emri Drian e keni degjuar sepse nuk ja di kuptimin

  1. avatar Anonim-6500

    Me lejo te jap nje keshille nese ma pranon . Mundohu qe te dhurosh nje emer me domethenie . Me beso nk ka siklet me te madh kur te pyesin ty dhe femijen me vone :”ca do thote ky emer ?” dhe te mos dish ti kthesh pergjigje . Ka shume emra te bukur dhe domethenies, thjesht mendohu me teper . 🙃

  2. avatar Anonim-6500

    Me lejo te jap nje keshille nese ma pranon . Mundohu qe te dhurosh nje emer me domethenie . Me beso nk ka siklet me te madh kur te pyesin ty dhe femijen me vone :”ca do thote ky emer ?” dhe te mos dish ti kthesh pergjigje . Ka shume emra, thjesht mendohu me teper . 🙃

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X