Pernenat 1 Gusht, 2019 303

Cilat jane gjerat e merzitshme qe ju thone njerezit gjate shtatzanise?

Pershendetje nena,

Cilat jane gjerat me te cuditshme apo edhe me te merzitshme qe njerezit ju kane thene gjate shtatzanise?

Mua per vete:

Sa shume te qenka rritur barku, kaq heret!

Do te ishte interesante te benim nje liste ku te shperndaje eksperincen e saj, dhe me te mundohemi te ndikojme disi ne permiresimin e kesaj situate ne te ardhmen, ku “ne”, t’i permiresojme disi keshillat apo komentet qe japim. 😂😍😂
Faleminderit kush ndan nje koment me ne!


  1. avatar Anonim-5030

    hahaha 🙂 Aha si beni ju shtatzenat e sotme… Ne jo vetem qe sna shikonte njeri kaq shume por per me teper ishim edhe gjate gjithe dites te angazhuara me pune, si jashte shtepise, por edhe brenda!!!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X