Pernenat 20 Shtator, 2021 0

Cikli menstrual dhe shtatzania

Pershendetje!
Cikle menstrual gjithmone me ka ardh me rregull. Por kesaj rrathe kam 2dite vones, kam bere nje test ishte negativ.
Sa duhem te pres per ta bere nje test tjeter, nese jam 7zane apo jo.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X