Pernenat 23 Nëntor, 2021 0

Cikli menstrual

Para pak javeve kam bere seks per here te pare e kam humbur virgjerin, muajin e kaluar periodat i kisha nga data 19 deri ne 25, kurse me 4 nentore beme seks me te dashurin dmth e humba virgjerin.
Cikli menstrual tani me eshte vonuar, kam bere 2 teste te shtatezanis pardje dhe dje dhe qe te dy kan rezultuar negativ.
A mundem ta di se pse ose a eshte shum heret qe e kam bere testin dhe prandaj eshte negativ.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X