Pernenat 25 Mars, 2021 0

Cikli menstrual

Pershendetje ne date. 14-15 kisha mbarimin e ciklit .. ne daten 18 kryeva marrdhenie dhe tentova per shtatzani .. a ekziston mundesia te kem ngelur shtatzene ? Dhe sa dit duhet te pres te bej nje test ?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X