Pernenat 7 Shtator, 2020 49

Cikli menstrual

Pershendetje!
Deshta te pyes kam 18 dit vones ne cikel , por kam dhimbje te barkut, hera e fundit e mardhenieve ka qene ne qershor dhe me pas kam pasur cikel te rregullt per dy muaj. Cili mund te jete problemi . Do isha shum e lumtur nese do me ndihmonit .

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X