Pernenat 20 Dhjetor, 2019 112

Cfare ti jap bebit per temperature

Pershendetje,
Bebi im ka lindur me mungese te G6PD, ne rast temperature cfare duhet ti jap dhe cfare doze? Eshte 3 muaj.
Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X