Pernenat 11 Nëntor, 2019 224

Cfare mund te bejme kur kemi dhimbje te mishrave te dhembeve ne shtatzeni?

Cfar mund t bejme kur kemi dhimbje te mishrave t dhemve dhe dhembet ne shtatzani ??


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X