Pernenat 27 Prill, 2021 0

Cfare lojerash te bejme me te vegjlit?

Cfare lojerash sugjeroni te zhvillojme me nje femije 12 muajsh?

  1. Logopede Aurora Lushej

    Pershendetje, uroj te jeni mire. Ne kete moshe ka mundesi te ndryshme lojerash, aq me shume nese femija juaj ka aftesi te mira motore. Luani me pazwlla, me vendosjen e formave ne kuti, jepini te eskploroje libra sensoriale, luani me kafshet dhe imitimin e tyre, kendoni kenge dhe lejojeni te plotesoje fjale nga kenga, lexoni rregullisht libra, dilni ne natyre dhe lejojeni te ekpsloroje. Per me teper, te ftoj te shohesh tek llogaria ne instagram @logopede-aurora-lushej pasi gjeni aktivitete te ndryshme.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X