Pernenat 9 Nëntor, 2019 1321

Çfare duhet te ha qe te me shtohet qumeshti?

Pershendetje nena. Une kam 15 dite qe kam lindur dhe skam mjaftueshem qumesht. Bebi nuk arrin te ngopet vetem me qumeshtin tim. Ju lutem me thoni cfare duhet te ha qe tme vij qumeshti? ❤


  1. Riduan H

    Pershendetje. Me jet te gjat bebi.
    Duhet te hash qep dhe pergatit caj koperi.
    Eshte super .ke me pa rezultst qe heren e par

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X