Pernenat 3 Prill, 2021 0

Çeshtje familjare

Prsh nena do doja te me jepni nje mendim te sinqert ju lutem!
Kam mamin semure invalid dhe Shteti ku jetoj i jep nenes nje ndime qe te paguaj shoqerus/e gje qe e bej une gjithmone per mamin.
Por si mami ashtu dhe Babi Jan koprac edhe nje euro bejn gjith pas vellaut te ja mledhin pasurin e tja japjn, theksoj se vellau im dhe Motra qe jetojne ne France nuk bejn gje per mamin.
Si mendoni a esht e drejt qe keto lek te shoqerimit me takojn mua ose jo?!
Bej gjithcka un e shoqeroj ne per spitale, laboratore per cdo gje,plus I kam regjistruar ne apartamentin tim qe mos paguajn banese pavarsisht se ata vine 3/4 muaj per gjith vitin te mua.
Por me vjen inat qe ti mer vellau e motra sidomos vellau kur ai sben asnje gje!
Ju lutem anonim

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X