Pernenat 20 Maj, 2020 275

Çeku per bebet

Pershendetje nena dua tju pyes per ket vit a perfitojn bebet çekun? Sepse disa thojn jo disa po un Lind ne shtator?

  1. avatar Anonim-7832

    Po perfitojn bebet cekun

    1. Elsa Eli

      Patjeter e dashur un linda me dt 25 prill dhe cekun e mora per 2 dit..

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X