Pernenat 31 Dhjetor, 2020 170

Ceku i lindjes

Mirembrema nena!
Per cekun e lindjes doja te pyesja… djali im i dyti ka lindur me 12 shkurt, e kam rregjistruar ne gjendjen civile ne Tirane. Ne 22 janar dua te shkoj ne Shqiperi te terheq dhe cekun. Jam brenda afatit?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X