Pernenat Shtator 17, 2019 520

Ceku i lindjes

Pershendetje te dashura nena!Sot rregjistrova djalin (jo vet se ndodhem jasht por nje e afermja ime )dhe i kishin thene qe ceku ka afat brenda tre muajve te lindjes duhet te terhiqet.Nese nuk shkoj dot me humbet e drejta ?Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X