Pernenat 21 Janar, 2020 228

Ceku i bebes

Pershendetje nena ,eshte nje teme e perseritur por doja te dija ne lidhje me perfitimin e bonusit te bebes . Kam nisur ne Shqiperi prokuren qe nje i aferm te terheqe Cekun . Doja te dija ku paraqitet per ta terhequr? Dhe cfare dokumenti i duhet tjeter pervec prokures ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X