Pernenat 11 Janar, 2021 192

Carje gjate lindjes

Pershendetje,

Kam lindur para 6 muaj e gjysem dhe fatkeqesisht gjate lindjes kam pesuar carje te shkalles 4, dmth kam care edhe rektumin. Dhimbje nuk kam qe prej 2-3 jave pas lindjes, mirepo cdohere qe kam gazra apo kur kalon fecesi ne rektum ndjej sikur me prek direkt ne pjesen e pasme te vagines edhe pse theksoj qe jashteqitja del nga ana e duhur.
A ka dikush qe ka kaluar te njejten gje, dhe sa kohe ju eshte dashur per tu rikuperuar? Ne qofte se keni pasur po te njejtin problem a ka kaluar me kohe apo eshte dashur te beni nderhyrje kirurgjikale?
Faleminderit ne qofte se pergjigjet dikush.

Mirembetshi.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X