Pernenat 19 Korrik, 2020 203

Buke per femijet

cila eshte mosha e pershtatshme per tu dhene buke femijeve dhe ne cfare sasie?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Pas vitit te pari mund t’ia shtoni tek supa

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X