Pernenat 17 Mars, 2022 0

Bonusin e femijes

Mirmbrema
Kush nga nenat jeton ne Belgjike dhe ka aplikuar per leket e femijeve qe lindin ne vend te huaj nga prinder shqipetare (bonusin)
Mundeni te me tregoni hapat?
Telefonova ambasaden Shqipetare ketu ne Bruksel por ajo me tha se nuk ka te beje ambasada me kete më, pyet ne Komuna ku jeton.
Tani komuna me jep aktin e lindjes, po vulen apostile ku ta bej?
Ne ministria e jashteme ketu?
Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X