Pernenat 9 Tetor, 2019 1244

Bonusi

Mirmbrema mamat e faqes,kerkoj nje info per mamat qe jetojn ne itali,kam 4 muaj qe kam lind dhe i plotesova letrat qe duheshin per t mar bonus bebe sepse vetem burri ka dokumenta ndersa un jo,nd1ra qe ka lind ktej kur e ka mar ket bonus?
Faleminderit,puthje per bebushat!😘😘  1. avatar Anonim-7147

    Cfare letrash keni plotesuar?Mesa di une per te perfituar bonusin duhet te beni regjistrimin e femijeve ne gjendjen civile perkatese ketu ne Shqiperi,ose ne rastin tuaj nese nuk levizni dot ne ambasaden e Shqiperise ne Itali.Pasi beni regjistrimin e femijes ju japin dy certifikata dhe me to duhet te merrni cekun tek rruga e Durresit.Me pas me cekun i terhiqni parate prane degeve Union Bank

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X