Pernenat 18 Dhjetor, 2020 113

Bonusi per femijen e dyte

Pesh.Faqa Per nenat,desha tua bej nje pyetje.Si esht proçedura e marjes se parave per femiun e dyte.Theksoj qe jam nga Pogradeci dhe na than te gjendjes civile qe duhet te shkojm patjeter ne Tiran per te mar çekun.pyetja ime esht se atje duhet te bejsh takim apo te shkosh e te mbajsh radhe atje ju lutem kush ka donje informacion ose donjera qe e ka kryer kte proçedur.kalofshi sa me mir 🥰💐

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X