Pernenat 15 Qershor, 2020 263

Bonusi i lindjes

Pershendetje nena, kam lindur djalin ne shtator 2018 dhe nuk e kam mar akoma bonusin e lindjes. Tek zyra e gjendjes civile (TR) me thane qe duhet te pyesesh ne banke por sme dha detaje te tjera. Ne cilen banke i keni terhequr apo eshte individuale?Faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X