Pernenat 14 Janar, 2022 0

Bonusi i bebit ne Shqiperi

Uroj te jeni mire dhe vit sa me te mbare per te gjith🥰🥰
Doja nje informacion nese eshte e mundur. Cilat jan procedurat per bonusin qe merret ne shqiperi pas lindjes se nje femije jashte shtetit (itali)? Dhe a eshte e mundur qe ta marr vete psh ne vere ku femia i bie te jete 6-7muajsh ? Faleminderit per cso pergjigje☺️☺️


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X