Pernenat 9 Tetor, 2020 156

Bonusi i bebit ne Shqiperi

Pwrshendetje nena te dashura dhe te palodhura🤗
Desha tju pyes pak nenat qe kan kaluar te njejten situate ne lidhje me bonusin e bebit qe mer aty ne Shqiperi,une jetoj ne It dhe kam 2 jave qe kam lindur,dhe me kan thene qe duhet 1 prokure qe meret tek ambasada shqipetare, dhe eshte pak e veshire x te levizur tani pasi eshte ende i vogel djali..A behet diku tjeter kjo prokure,dhe si procedohet ju lutem? Shum puthjee per bebushat 💋💋💋💋
Anonim ju lutem

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X