Pernenat 14 Tetor, 2020 201

Bonusi i bebit

Pershendetje nena, doja te pyesja ne lidhje me bonusin e qeveris per bebe, mesa me kan then qe nqs femijet nuk kan diference mbi 24 muaj, femija i dyte nuk perfiton bonusin prej 800 mij lekesh. Doja te dija nga eksperienca juaj,ju qe keni lindur femijet me mè pak diference se 24 muaj a e keni perfituar bonusin e dyte? Faleminderit dhe ti keni me shendet bebushat tuaj🤗


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X