Pernenat 14 Maj, 2020 362

Bonusi bebeve

Përshëndetje nëna të palodhura! Doja të dija për cekun që merr kur lind në Shqipëri nese ka afat skadence apo është pa afat pasi un jetoj në Itali dhe për arsye dekumentash nuk mund të kthehem? Ju faleminderit kush komenton !

  1. avatar Anonim-7832

    Jo e dashur nene afati eshte per 3 muaji pasi te lindesh keshtu i kam marr un qe jam Itali

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X