Pernenat 8 Dhjetor, 2019 370

Bonus

Pershendetje . Jam nene jetoj ne itali dhe doja te pyesja a I mer dot mamaja ime leket e bonusit ne shqiperi meqenese un nuk mundem te shkoj . Neqoftese po cfare letrash duhen qe mamaja ime ti mar? Anonim


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X