Pernenat 18 Shtator, 2019 306

Bonus bebe

Ma poston pak te lutem..

Mrb nena .. E kam lindur vajzen ne itali dhe brenda 3 muajve e kam rregjistruar ne shqqiperi . Dhe tani dua te di nese e perfitoj bonusin sepunojsja e gjendjes civile na thot se nuk e perfitoni se nuk i keni derguar dokumentat ne tirane te ministria e shendetesise .. Ju lutem kush ka ndonje te dhene te komentoj ..


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X