Pernenat 28 Maj, 2021 0

bonuesi i bebes

Pershendetje nena.
Jetoj ketu ne Greqi dhe doja te pyesja ne lidhje me çekun e bebit qe merret ne Shqiperi.Une bera prokuren te noteri qe ta terheqe dikush tjeter ne vendin tim po me thane qe origjinalen me firme se japin dot se keshtu eshte rregulli e me dhane fotokopje te prokures vetem me vula,nderkohe qe ne Shqiperi ne faqen e sherbimit publik thuhet se duhet prokura origjinale.
A eshte ndonjera qe e ka kryer kete veprim kohet e fundit dhe cilen keni derguar origjinalen apo fotokopjen? Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X