Pernenat 14 Prill, 2021 0

Bllokimi ne rruget e frrymarrjes

A mund ti jepet nje femije 17 muajsh shurup Muxol pa rekomandimin e mjekut.Femija ka hund dhe eshte i bllokuar .

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Muxol eshte shurup mukolitik ekspektorant( per kolle me sekrecione )

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X