Pernenat 21 Dhjetor, 2020 19

Bllokimi kanalit te lotit

Kam bebin tre muajsh dhe prej dy muajve vuan nga sklepat ne njerin sy. I kam bere cdo dit kompresa me kamomil kam provuar dhe gjirin dhe ujin e ngrohte por pa asnje rezultat . A mund te marr “uje te kripur” ne farmaci per tja hedhur ne sy ju lutem a ben efekt se djali po e vuan shum kte gje i kruhet dhe e bezdis kur e pastroj flm gjith te mirat


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X