Pernenat 29 Korrik, 2021 0

bllokimi i hundeve – bebi 2 muajsh

Mi bllokohen shpesh hundet djalit cfar mund te perdor dicka naturale
djalin e kam 2 muajsh


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Solucion fiziologjik me pika dhe me pas thithjen me aspirator nazal

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X