Pernenat 29 Qershor, 2021 0

Bllokimi i hundeve

Bebit tim 8 javesh i bllokohen hundet vazhdimisht. Po perdor uj fiziologjik 2 here ne dite. Keto dite te nxhehta e mbaj veshur me kanatiere dhe pampers ( pa corape). Po ashtu dhe naten… dritarja e dhomes qendron hapur nate e dite. Kondicionerin nuk po e ndezim fsre prej bebit. Ca te bej qe ti kaloje? 🙏


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X