Pernenat 6 Tetor, 2020 99

Bllokim hundesh

Kam djalin 4 muajsh,dhe esht i bllokuar nga hundet dhe gjate dites kur teshtin i kullojn.Si mund ta ndihmoj pervec se me ujin fiziologjik qe e praktikoj cdo dit?Faleminderit paraprakisht

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj te vazhdoni me ujin fiziologjik dhe ti beni aerosol me Nebial

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X