Pernenat 14 Janar, 2022 0

Blerje online

Mirdira ,
Ka blere ndonjeri nga juve te “pat pat”? Nese po, kane qene korrekt me porosine ? E kane sjelle ne mase dhe ngjyre identike? Faleminderit paraprakisht 😍


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X