Pernenat 2 Qershor, 2021 0

Binjaket dhe zhvillimi gjuhesor

Prsh nena binjaket e mi dhe 4 muj bejn 3 vjec esht nrm kjo gje qe flasin vetem mami babi gjyshi nana lali imitojn macen qenin .kaq ….kuptojn shum mir gjerat qe i flet..po me bejn merak se njeri prej tyre i therras ne emer nuk ma kthe koken kur i them emrin dhe i them shiko ca ka mami te dora e kthen po me iken truri nuk i kam bo kontroll te logooedi se skam mundesi cfare mendimi keni …ju lutem …jam bo shum keq dhe gjumin asnjeher nk po e bej te qet pasi me rri mendja aty .mundohem gjat dites shum ti ve ne levizje po prap njesoj…jan shum grindavec nuk i merr vesh koka fare cfare i flas .cfare me keshilloni flm kush jep nje keshill😔

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X