Pernenat 12 Dhjetor, 2019 226

Bebja i pozicionuar shume poshte

pershendetje nena, une jom ne javen e 28 te shtatzanis dhe beben e kom shume posht barkut, dhe mjeku me ka rekumanduar qe te rri vetem shtrir dhe mos te eci shume, ne qofte se ndo njera nga ju ka qene si un, ne cilen jave keni lindur dhe si keni qene gjate shtatzanis?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X