Pernenat 30 Korrik, 2020 110

Bebin qe lind ne itali cfar fiton

Pershendetje nena jam shtatzënë dhe doja qe te udhëtoj per ne itali qe ta kryej lindjen atje por doja te dija cfar fiton nese lind bebi atje a mund ti besh letrat me shpejt
Ju lutem si keni vepruar ju personalisht
Anonim ju lutem

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X